Jedním z vrcholů leteckého dne v Chebu bude vystoupení české akrobatické letky The Flying Bulls Aerobatics Team. Jejich vystoupení jsou celosvětově známá precizností a až neskutečnou souhrou. Piloti, často označováni jako „vzdušní akrobaté“, splynou při svých leteckých vystoupeních v jednotný celek v oblacích a předvádějí letecké prvky, které neumí žádná jiná skupina na světě. Jejich spolupráce stojí na přesném detailu velmi těsné skupinové a zrcadlové akrobacií.

Svojí show baví diváky doslova po celém světě a jejich kalendář je neskutečně nabitý. Pořadatelé je zvou jako hosty na závody Formule1, vystupovali v rámci prestižního leteckého seriálu Red Bull Air Race, a také na celé řadě světových leteckých show. V posledních letech skupina vystupovala například v Číně (průlet jeskyní Tian-men), ve Spojených arabských emirátech, v Japonsku, Kataru, Bahrajnu, Indii, Kuvajtu nebo Saúdské Arábii. V leteckém světě má stejné jméno jako Barcelona ve fotbale.

Česká akrobatická skupina poprvé vznikla už v roce 1958 a během chvíle si dokázala vydobýt světové jméno. Kvůli komunistickému vedení republiky sice museli akrobaté svou činnost v roce 1982 ukončit, ale o osm let později už opět mohli létat na největších světových leteckých show. Od roku 2000 má skupina nového sponzora a létá pod názvem The Flying Bulls Aerobatic Team.

 Všechny fanoušky největší letecké show na západě Čech může určitě hodně těšit, že se Flying Bulls objeví také v Chebu.