Jediný letecký den v ČR v roce 2020 je u konce. Na nebi nad chebským letištěm se o víkendu 22. a 23. srpna vystřídalo velké množství letadel a vrtulníků. Fanoušci, kteří dorazili určitě nemohli litovat, protože organizátorům se podařilo poskládat opravdu hodně našlapaný program.

Sobotní program začal o hodinu a půl déle kvůli vytrvalému dešti, nicméně i přes to několik tisíc lidí nikam neodešlo a odměna byla skutečně skvělá. V podstatě kompletní program a velká dávka krásných doživotních zážitků. I v neděli diváky potrápil déšť, který naštěstí trval jen pár minut, a tak i druhý den nabídl parádní podívanou.

Vyzdvihovat z programu jen některé účinkující by bylo nespravedlivé, protože všichni piloti odvedli pokaždé stoprocentní výkon. V Chebu bylo vidět, že na západočeské letiště se netěšili jen fanoušci, ale také samotní piloti. I oni totiž v letošním roce přišli o téměř všechna možná vystoupení, a tak se chtěli předvést v co nejlepším světle. To se každému ve svém letadle nebo vrtulníku povedlo na sto procent.

Po konci obou dvou dnů tak zbývá kromě úklidu celého areálu úplně jediné, a to opravdu velké poděkování všem fanouškům, kteří přišli. Především díky nim totiž na letišti po oba dva dny panovala pohodová, až rodinná atmosféra.

Pevně věříme, že jste si užili Letecký den Cheb a odvážíte si domů krásné vzpomínky. Už teď se těšíme na další ročník – Organizační tým Leteckého dne Cheb.