Předprodej vstupenek na oblíbenou leteckou show, která se koná na letišti v Chebu byl oficiálně spuštěn a fanoušci letectví si tak mohou s předstihem pořídit vstupenky, a navíc se sníženou cenou za 210 Kč. V předprodeji je možné také pořídit vstupenky na speciální tribunu – Zlatou zónu, která návštěvníkům přinese spoustu výhod. Letecký den Cheb se uskuteční o víkendu 22. a 23. srpna 2020.

Vstupenky v předprodeji za 210 Kč

Vstupenky lze pořídit v předprodeji za 210 Kč, po skončení předprodeje už pak bude cena 250 Kč, stejná cena bude následně i na pokladnách přímo na letišti v Chebu. Dětská vstupenka stojí v předprodeji symbolických 60 Kč, na místě 80 Kč. Děti do 6 let mají vstupné zdarma.

Zlatá zóna

O netradiční a originální zážitek se pro návštěvníky Leteckého dne Cheb postará Zlatá zóna. Ta nabízí fanouškům vlastní tribunu s kapacitou 129 míst, kupóny na občerstvení, stánek s občerstvením bez čekání a také vlastní toaletu. Tribuna je umístěna v bezprostřední blízkosti letištní plochy a diváci mají chvílemi pocit, že si na letadla mohou opravdu sáhnout. Den plný zážitků se tak v Chebu ještě více znásobí. Cena pro dospělé diváky je 650 Kč a pro děti do dvanácti let věku 300 Kč.

Vstupenky můžete koupit ZDE.