Letecký den Cheb

Průvodce

Doprava

Na letiště v Chebu se můžete dostat několika způsoby. Nejoblíbenější způsob je jízda vlastním automobilem s možností parkování na velkokapacitním parkovišti v těsné blízkosti letiště. Nejjednodušší způsob je využití hromadné dopravy, která jezdí v krátkých intervalech z Chebu i zpět a je zdarma. Další možností je jízda vlakem. Kompletní info o dopravě najdete tady.

Více

Vstupenky

Zajímá Vás, kolik stojí vstupenky v předprodeji, kolik dáte za lístek přímo na místě nebo za jakou cenu pořídíte dospělou či dětskou vstupenku? Vše důležité o vstupenkách najdete tady.

Koupit vstupenku

Mapa

Parkoviště, atrakce, občerstvení, letadla, VIP stany, toalety. To a mnohem více najdete v areálu letiště Cheb během Leteckých dnů 2020. Pro snadnější orientaci v areálu Vám poslouží mapa, kterou najdete tady.

Zobrazit mapu

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Letecký den Cheb bude nabídnuta ke stažení zdarma s dostatečným předstihem na Google Play pro Android a na AppStore pro iOS. Nabídne nejdůležitější informace, aktuality, změny programu, mapku areálu nebo časy odjezdů a příjezdů hromadné autobusové dopravy. Aplikace nabídne největší komfort a opravdu kompletní a nejlepší informovanost všem účastníkům akce.

Otevírací doba areálu

22.8. 09:00–19:00
23.8. 09:00–18:00

Pokladny budou otevřeny od 09:00.

První pomoc

Na akci je k dispozici stan první pomoci se zdravotnickým personálem. V případě úrazu proto kontaktujte zdravotníky nebo případně pořadatele v reflexních vestách. V případě úrazu mimo dosah zdravotní služby v areálu volejte 155 nebo 112.

Příletové info

Z provozních důvodů bude na LKCB pro Letecký den Cheb 2020 kmitočet 122,205 MHz s volacím znakem CHEB RADIO.

Více